Szeretek beszélgetni, jókat nevetni, így azt gondolom egy személyes találkozás többet mond mint pár sor itt
Szeretem a természetet, szeretek kirándulni, táncolni és a kutyák nagyon fontosak nekem. Mély érzésű ember vagyok, komoly kapcsolatot keresek, ahol közösen megélhetjük a kölcsönös elfogadást, szeretetet és bizalmat.
Ha hasonlóan gondolkozol, találkozzunk







