Nem keresem a herceget fehér lovon …. egy normális férfi teljesen megfelel.Ha szerinted egy kapcsolat alapja a humor , a tisztelet és az őszinteség , akkor lehet , hogy érdemes megismernünk egymást.
| Regisztráció dátuma: | belépés után látható |
| Utolsó belépés: | belépés után látható |
| Olvasatlan levelek: | belépés után látható |
| Neme: | nő |
| Született: | 1970. március 6. |
| Lakóhelye: | |
| Magassága: | 172 cm |
| Súlya: | 63 kg |
| Testalkata: | átlagos |
| Csillagjegye: | halak |
| Szexuális beállítottsága: | heteroszexuális |
| Nemzetisége: | magyar |
| Családi állapota: | hajadon / nőtlen |
| Gyermekei: | 1 gyermek él velem |
| Hajszíne: | világosbarna / szőkésbarna |
| Iskolai végzettsége: | érettségi |
| Munkája: | vállalkozó |
| Dohányzás: | nem dohányzom |
| Életkora: | 41 és 60 év közötti |
| Lakóhelye: | - bárhol - |
| Magassága: | 175 és 203 cm közötti |
| Testalkata: | átlagos, sportos |
| Családi állapota: | hajadon / nőtlen |
| Végzettsége: | érettségi, főiskola, egyetem |
| Dohányzás: | nem dohányzom |