Jól érzem magam egy spontán programon, de egy nyugodt estét is élvezek – főleg, ha van hozzá jó társ és valami finom. Kíváncsi természetű vagyok, szeretek új dolgokat kipróbálni, és nem ijedek meg egy jó beszélgetéstől sem.
Olyan társat keresek, aki tud nevetni magán (és rajtam is 😅
Ha szeretsz mosolyogni és nem veszed túl komolyan az életet, már van egy közös pontunk 😉







