Ismerkedés céljából regisztráltam magam, szeretnék új barátokat szerezni.
Egy éve végeztem az egyetemen informatikusként. Azóta elragadott a munkakedv és bizonyítási vágy, így hétköznapokon sok időt töltök munkahelyemen. Esténként vagy barátokkal szoktam lazítani, vagy kimegyek picit futni/biciklizni.
Hétvégéken leginkább kedvenc vizisportjaimat szeretem űzni. A nyár nagy részét a Balatonon töltöm vitorlázással, télen síelni/snowboardozni szoktam.
Nem szeretném bemutatkozó szövegemet teljesen feleslegesen hosszan elnyújtani,
a kérdésre a választ - hogy szeretnél-e jobban megismerni - valójában már a fotóm megtekintésekor eldöntötted, úgyhogy a mélyenszántó Coelho idézetek elmaradnak.
Ha viszont még ezt is elolvasod, várom előszeretettel kérdéseid
Üdv.,
Gergő







