Kedves, megértő, barátságos embernek tartom magam aki sokat csalódott már az életben, de még hiszek abban, hogy még valahol találhatok magamnak egy kedves, aranyos, megértő nőt aki elfogad olyannak amilyen vagyok és nem akar megváltoztatni
Egy kicsit magamról: Gyulának hívnak és egy gyermekklinikán dolgozok.
Hobbim a kondizás, a gépezés, de szeretek eljárni ide-oda ha jó a társaság.
Ha jobban megszeretnél ismerni írj bátran.







